Home

Kurzy a workshopy Brno

Slevy Kurzy a workshopy. Průměrné hodnocení využitých nabídek z kategorie Kurzy a workshopy je 4,5 z 5 hvězdiček. Zákazníci Slevomat.cz ušetřili 14 181 878 119 Kč nákupem 26 310 617 voucherů a tato čísla rostou každým dnem brno - workshopy - Najděte si kurz a nebo školení z nabídky různých společností. Web obsahuje Seznam kurzů a školení z různých oborů : Rekvalifikační kurzy, semináře a školení - Zdravotní kurzy a alternativní medicína - Jazykové kurzy a školení - Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře - Dotace, projekty, EU, fondy a školení v oblasti. Školím jednotlivce, skupiny i firmy, v Brně | Fotografické kurzy a workshopy na míru - rád Vám pomohu s rozvojem a osvojením dovedností..

Fotografické kurzy - certifikované kurzy a workshopy pro veřejnost i firmy, začátečníky i profesionální fotografy. Smetanova 341/3, 602 00 Brno +420 602 523 113 fotokurzy@nicom.cz. O nás Náš tým Blog Spolupráce s partnery Rekvalifikace a DVPP Kariéra Zásady zpracování osobních údaj. VÝTVARKA PRO MALUŠÁTKA (pondělí 14.30 - 15.30) Palackého třída č. 95, Brno. 13. 09. 2021. Kroužek je určen pro děti od 3 do 6 let

[Skoleni-kurzy.eu]Brno Workshop

Kurzy a workshopy. Přijďte si k nám rozšířit obzory a něco nového se naučit. Níže můžete vybírat z aktuálně vypsaných termínů různých kurzů a workshopů. Bylinková dílna: Vítr ve vlasech 30. 8. 2021. Přijďte na srpnovou bylinkovou dílnu a odneste si domů přírodní přípravky na vlasy Level Up lekce jsou navrženy pro pravidelný trénink s cílem dlouhodobého rozvoje tanečních dovedností a techniky. Na lekcích se seznámíte s typickými kroky a figurami kubánské salsy vhodnými do párového i do sólového tance Workshopy a kurzy. Lektorské a terapeutické pomůcky b-creative a jejich zakladatelka byly oceněny v Národní ceně kariérového poradenství. Naše kurzy nejsou akreditovány. Rádi je pro Vás uspořádáme i v jiném měste. Přihlašte se na vzdělávací akce pořádané v Brně. Drobné občerstvení (voda, sušenky, ovoce, káva. Kurzy se konají buď v prostorách Mendelovy univerzity v Brně, (nejčastěji v budově Institutu celoživotního vzdělávání (E), která se nachází na Zemědělské 814/5 - viz mapa), a nebo online (přes MS Teams, Google Meet, Zoom apod.). Informaci o místě konání kurzu najdete u popisu kurzu

Školím v Brně Fotografické kurzy a workshopy Brno

FOTONICOM - Fotografické kurzy a workshopy, kurzy úprav

Kurzy fotografování Brno Praha. Workshopy a semináře pořádáme od roku 2000 a fotografie, které ukazujeme vznikly na našich kurzech. Učíte se od skutečných profesionálních fotografů, kteří předávají celoživotní zkušenosti. S geniální jednoduchostí vysvětlí i složitější fotografické postupy a díky tomu se. Kurzy a workshopy. Na základě četných žádostí jsme se rozhodli začít pořádat i kurzy a workshopy věnované výrobě skleněných a kovových šperků. Kurzy probíhají v Brně nebo blízkém okolí. Protože zejména začátečníci musí dostat šanci získané informace také vstřebat,. Slackline kurzy a workshopy V rámci portálu Lajny.cz bychom Vám rádi nabídli možnost pořádání workshopů a individuálních kurzů slackline. Workshopy jsou vhodné jako jedna z aktivit sportovních kurzů, jako doplňková aktivita větších sportovních akcí nebo součást firemních akcí Kurzy a Workshopy Naše kompletní nabídka kurzů a workshopů. Instruktor fitness Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci instruktor fitness (akreditované MŠMT), které je podkladem pro získání živnostenského listu. Kurz lze studovat v Praze a Brně. >> Více na.

Workshopy, výtvarka pro děti a kurzy pro dospělé

 1. O NÁS. singLOVÉ [čteno česky singlové] je projekt pro nezadané, který ti přináší workshopy, kurzy a další akce, na kterých poznáš nové lidi, kteří jsou jako ty singl.. Během 4 let prošlo naší zážitkovou seznamkou přes 500 nezadaných mužů a žen z Brna a okolí. Za tu dobu proběhlo víc než 40 tematických akcí (některé v angličtině)
 2. áře, kurzy a workshopy jsou jedinečnou plavbou sebepoznání. Provedu vás dobrodružnou plavbou na cestě sebepoznání, kde najdete ukotvení v bezpečí vlastního přístavu.. Naučím vás zvládnout stres a získat vnitřní klid na podkladě osobních prožitků z válečného konfliktu.. Mám TO odžité a tak vím, že dané techniky jsou funkční a ráda.
 3. Kolekce: Kurzy a workshopy Keramický, nebo kvítkový? Zářijový kurz modelování keramiky - neděle, Brno. Zářijový kurz modelování keramiky - neděle, Brno. Cena 2.150,00 Kč translation missing: cs.products.product.sale_price 2.150,00 Kč slevička. Zářijový kurz modelování keramiky - čtvrtek, Brno.
 4. Přehled kurzů Kurzy MENDELU. Box pro zaměstnance. 20.9.2021 16:30 hod. — Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno Box představuje jeden z fyzicky nejnáročnějších a nejlepších sportů k upevnění zdraví a sebevědomí
 5. WORKSHOPY a KURZY . Obecné informace ke kurzu Tkáňové soli * Podzimní kurz - BRNO, Termín: 18. - 19.9. a 23.- 24.10. 2021 - čtyřdenní kurz (dva víkendy) Přihláška na kurz ke stažení ZDE: PŘIHLÁŠKA NA KURZ .pdf (137765
 6. Power jóga pro zaměstnance. 20.9.2021 15:00 hod. — Areál CSA, Hala A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno Kurz pro zaměstnance Mendelovy univerzity v Brně. Harmonizačně-sportovní kurz je určen pro všechny, které trápí bolesti zad, dýchací onemocnění nebo celková fyzická a psychická dysbalance
 7. Pravidelný kurz improvizace v Brně - pokročilí 7.9. 2021 17:00 Brno Pro ty, co již na tréninky improvizace chodili a mají za sebou alespoň 2 semestry trénink

V naší provozovně v Brně jsme proto zařídili moderní školicí středisko, ve kterém pravidelně pořádáme praktické kurzy a workshopy zaměřené na trendy v oblasti výroby zmrzliny a netradičních desertů. Všechny kurzy jsou koncipované ryze prakticky a jejich hlavním cílem je představit ověřené pracovní postupy. Workshopy jsou jedno/vícedenní kurzy, kde je alespoň z poloviny obsažena biosyntetická psychoterapie (biosyntéza). Jsou určeny nováčkům i pokročilým, kteří mají zájem pracovat na svém seberozvoji. Organizujeme také specializované kurzy a vzdělávací cykly pro odborníky z různých oblastí, např. školství. Fotokurzy a workshopy kurzy@fotoskoda.cz , 222 929 019 Doporučujeme To nejlepší z našich kurzů ON-LINE kurzy, které si užijete z pohodlí domova. chci na on-line kurz (16) Po Evropě i za exotikou. FOTOEXPEDICE. CHCI DO SVĚTA (22) co naši zákazníci fotí nejraději. Nejoblíbenější témata kurzů. 847 aktuálních výukových kurzů a školení v Brně. Budete chytřejší a budete mít větší šanci vydělávat více peněz. Vyberte si ze vzdělávacích školení a rekvalifikačních kurzů v Brně a okolních městech

Skupinové workshopy Happy Sandals pořádáme po celé ČR. Individuální workshopy na výrobu sandálů pořádáme v Praze a v Brně. Naučíme vás jak si vyrobit vlastní barefoot sandále. Podělíme se s vámi o osobní zkušenosti s chozením v barefoot obuvi. Ukážeme vám osvědčené výrobní fígle. Zažijete změnu přímo na. Cabaret Dance workshopy; Salsa Cubana Brno; Online programy. Bachateras Online; Balet Online; Cabaret Dance Online; Flexi & Mobi Online; Lektoři. Katy Bedliva; Michel Dryadalis; Adéla Jaworek; Kurzy a workshopy; Online programy; Dance Company; Životní styl; Menu. Kurzy a workshopy; Online programy; Dance Company; Životní styl; Spoj se.

Přednášky a workshopy | Konec prokrastinace: Jak přestat odkládat a začít využívat svůj potenciál napln

Hoops Brno - Kurzy, workshopy a trénink

Pohyblivý svátek (Brno - Veveří) Pořádáme výtvarné, rukodělné a vzdělávací kurzy, workshopy a besedy. Víkendové tématické akce pro děti a mládež od 5 let. Upravit údaje. Je toto moje firma Na Firmy.cz najdete 252 firem v kategorii Kurzy a školení v Brně-město a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Alena Slezáčková - relaxační kurzy a workshopy, MANSIO, BEPPO agence, s.r.o.,.

Kurzy šití Habrová Škola šití Brno Modní Díln

 1. Jedinečné fotografické kurzy, workshopy a expedice, které vás ve formě zážitků naučí, jak vytěžit maximum z vaší oblíbené fotografické techniky značky Nikon
 2. Kurz byl perfektní, velmi příjemná atmosféra, a doteď se usmívám jak jsem to vůbec dokázala nakreslit. Kdo váháte, rozhodně doporučuji kurz u paní Výmolové, budete koukat co umíte. Těšim se na další kurz . Přeji Vám krásné dny. Mně jste za dva dny dala množství radosti nad tím co umím. Před 14 dny jsme se s.
 3. Domů / Obchod / Jednodenní workshopy / Brno / Aranžování - 16.9.2021 - Brno Kurz je učen: Pro uchazeče, kteří mají zájem naučit se nejdůležitější techniku aranžování. Do kurzu se hlásí uchazeči, kteří nikdy nepracovali s aranžérskou hmotou. Kdo potřebuje se ujistit správnou technikou aranžování je.
 4. ut, obsahuje individuální plán, tahák a kartičky na cvičení + členství v uzavřené FB skupině. Chci se dozvědět víc. Přednášky a workshopy. Ochutnávku cvičení obličejové jógy můžete zažít i na přednáškách, workshopech a konferencích..
 5. . Audio lekce nabízí příjemnější prožitek nez video lekce, která vás nutí pozorovat obrazovku

Vyžádaná přednáška pro Centrum pedagogického výzkumu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity. 22.4.2021 Workshop Centrum pedagogického výzkumu, Pedagogicka fakulta, Ostravská univerzita Twerkujte s Egorem Dulesovem, vyplavte endorfiny s Hankou Vereščákovou na fit dance, něžně a smyslně se zavlňte v orientálních rytmech s Milenou Vyparinovou. Pokud to někdo rád horké, tak si užije čtvrteční koketní latin pop dance s Vlaďkou Matouškovou. Prostor na protažení dostanou samozřejmě i klidnější povahy. Dagmar Pančíková uleví vašim zádům na lekcích.

BRNO - CrossFit NewPark, Heršpická 6 / MišMaš fitness centrum, Gajdošova 4392/7 PRAHA - VT Gym, Mladoboleslavská 347, Praha-Kbely - budova č. 1, vchod č. 2, suterén OSTRAVA - Individual.Fitness, 28. října 3346/9 V Brně školíme v posilovně AZ FITNESS, která je situována v AZ TOWER, nejvyšší budově v ČR. Nachází se zde špičková řada posilovacích strojů od světové jedničky Life Fitness Signature, která se stala oficiálním partnerem a dodavatelem vybavení pro OH 2014 v Sochi. Doporučené kurzy a workshopy ke kurzu funkčního.

Aktuální katalog firem v kategorii workshopy Brno-město. workshopy v regionu Brno-město - Najisto.cz Pravděpodobně máte vypnutou podporu Javascriptu, pro lepší prožitek z prohlížení Najista jej doporučujeme zapnout Třídílný pilotní projekt bude probíhat cestou KCVV BRNO (www.kcvvbrno.cz) v termínu od 7. dubna do 7. června 2021. Pro potřeby KCVV BRNO zpracovala autorka kurzu: PhDr. Soňa Svobodová, MBA . Děkujeme za váš zájem o tento kurz. Video-kurz byl ukončen dne 7. července 2021 a v případě zájmu bude kurz opět spuštěn v roce 2022 Workshopy různých tanečních stylů, technik a tanců probíhají v sobotu 17:30-19:00 v sále Špitálka 6 podle programu vypsaného pro jednotlivé měsíce. Vstupné 80 Kč/osoba. Žáci současných probíhajících kurzů vstupné zvýhodněné 50 Kč/osoba Kurz, který vám změní pohled na to, co považujete za realitu a skutečnost! Pětidenní Kurz Techniky Kvantového Doteku Matrixu je naším hlavním kurzem. Na tomto kurzu vám předáme kompletní teorii i praxi, kterou potřebujete k tomu, abyste mohli tuto techniku úspěšně zavést do svého života

Vital Institut - Akreditované trenérské kurzy a workshop

2019. 2. 3. 9:30 - 15:30 - Brno - Klub Leitnerova: Taneční workshopy pro dospělé i děti 9:30 - 11:00 ranní jóga - Martin Dvořák 11:15 - 12:45 současný tanec - Martin Dvořák 13:30 - 15:30 tanec hrou - současná taneční dílna pro rodiče a děti - Klára Mullerová a Kristýna Křemenáková CONTEMPORARY DANCE je nepředvídatelný a zcela odlišný od ostatních tanců. Pro klienty a širokou veřejnost nabízíme Odpolední workshopy AGAPO, zaměřené pokaždé na jiné téma, vztahující se k pracovněprávní problematice.Jedná se o motivačně vzdělávací kurzy. Cílem kurzů je to, aby účastníci získali nové znalosti a dovednosti v problematice související se zaměstnáváním na otevřeném trhu práce Duchovní škola Rezonance - kurzy integrální jógy a tantry Kurzy a workshopy. Online kurzy. Vyšetřovací testy - ZDARMA. Kurz Vyšetřovací testy patří k základním nástrojům fyzioterapeuta. V této sekci naleznete seznam vyšetřovacích testů (videa), používaných ve fyzioterapii, rozřazených do sekcí pro lepší orientaci. Tento on-line zásobník je zdarma a stále na něm pracujeme

Bee IT - Kurzy, přednášky, workshopy. Pokud chcete zjistit, co to je programování a jak to vůbec vypadá, nebo přemýšlíte o účasti na něktérém z kurzů Pythonu, máme tu událost právě pro Vás! 6. 5. pořádáme ukázkovou lekci programování pro začátečníky Fotografické kurzy, workshopy a akce pro nadšené fotografy od nadšedných fotografů - online i živě, pro začátečníky i pokročil Učitel jógy. Kurz učitele (instruktora) jógy je vhodný pro všechny nadšence do cvičení jógy, ale i pro všechny, které zajímá zdravá strava a cvičení!Pokud byste se chtěli živit například jako učitel jógy, máte šanci.. Kurz lze studovat v Praze a Brně. >> Více na stránce Improve Academ Nově vypsané kurzy Poradce pro výživu - Praha (9. 10. 2021) Trenér MMA - Praha Instruktor jógy (Učitel jógy) - Praha, Brno, Ostrava . Workshopy. Atletika s Jirkou Mužíkem (19. 9. 2021) Fyziofitness víkend (25. - 26. 9. 2021, 23. - 24. 10. 2021) Kyčle (26. 9. 2021) Svalové řetězce (24. 10. 2021 Kurzy a workshopy Pomůžeme vám vyrobit si hned několik produktů, a navíc vás čeká i kratší část zaměřená na teorii, kde pro vás máme připravené praktické informace, rady a tipy. Stále nabízíme i kurzy a workshopy na objednávku

Na kurzu se dozvíte základní teorii vzniku vůbec nejčastější bolesti, která se v lidském těle vyskytuje. Vysvětlíme vám, které všechny faktory ke vzniku této bolesti mohu přispívat a jak je lze ovlivnit. Především vás naučíme, jakými prostředky se lze zb kraj:jihomoravsky Kurzy a skoleni workshopy - Strana 5 - Najděte si kurz a nebo školení z nabídky různých společností. Web obsahuje Seznam kurzů a školení z různých oborů : Rekvalifikační kurzy, semináře a školení - Zdravotní kurzy a alternativní medicína - Jazykové kurzy a školení - Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře - Dotace. kraj:jihomoravsky Kurzy a skoleni workshopy - Strana 7 - Najděte si kurz a nebo školení z nabídky různých společností. Web obsahuje Seznam kurzů a školení z různých oborů : Rekvalifikační kurzy, semináře a školení - Zdravotní kurzy a alternativní medicína - Jazykové kurzy a školení - Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře - Dotace. Vhodný navazující kurz: Zvládnutí správné expozice a workshopy. Kurzy probíhají: - Ve Fotoateliéru Bělehradská 82, Praha 2 - cca 300 m od stanice metra Náměstí Míru. - V IMPACT HUB BRNO, Cyrilská 7, Brno ve žluté zasedačce. Hlavní vstup do IMPACT HUB je z ulice Čechyňská, skrze velkou prosklenou recepci Náš kurz Vám ukáže spoustu tipů a triků, jak tato témata ovládnout. Makro je svět pouhým okem nepostřehnutelný, plný nádherných detailů a struktur s nevyčerpatelným obsahem. Produktová fotografie nabízí perfektní způsob, jak dokonale procvičit práci s technikou a vypilovat ji do dokonalosti, což využijete i v.

Komu je kurz určen: Kurz je určen pro děti od 3 do 7 let a jejich rodiče. Základní informace o kurzu a cenách: Termín kurzu: Neděle 1. 8. 2021. Čas kurzu: 09:30 - 12:00. Cena: 150 Kč/1 dítě, 100 Kč/rodič (kapacita omezena na max. 8 lidí) Co na kurz: Oblečení, které se může zašpinit Budeme malovat v ateliéru Malování kreslení Brno na Palackého třídě 95 a hýbat se v tělocvičně Darkside movement House, Bohmova 11 v Řečkovicích, také na parkourovém hřišti na Kartouzské, a v přírodě v okolí Brna Pro jakékoliv informace o jazykových kurzech němčiny pište na honusova@skolapelican.com nebo volejte na +420 774 742 296. Jak probíhá výuka kurzů němčiny v Jazykové škole PELICAN? Jazyk našich sousedů, němčina, se velice hodí ve světě byznysu ale nejen tam. Učte se německy a investujte tak do své budoucnosti. V následujících odstavcích vám popíšeme, jak učíme.

Dance AKA - Tanec, yoga a fitness Brn

 1. Tantrická masáž kurz brno. Slevy na Tantrická masáž v Brně. Nechte se hýčkat a zažijte uvolnění i vzrušení. Přinášíme vám slevy na tantrické masáže přímo ve vašem městě. Může vám nabídnout tantrický kurz, kurz tantra masáže, šamanský kurz, a mnoho dalších cest
 2. Netradiční kurzy a workshopy Seznamte se s kulturními odlišnostmi z různých koutů světa! Ať chcete pohladit svoji duši nebo žaludek stačí si vybrat z nabídky workshopů, díky kterým zapomenete na všední problémy a oprostíte se od stresu
 3. áře - workshopy. Tip! Místo konání: Brno Termín: 5.10.2021 - 25.10.2021 (5 dnů) více. Kurz projektového řízení pro sociální služby. Místo konání: Brno
 4. Kurz by měl být ucelenou nabídkou pro praktikující jogíny, kteří chtějí přejít do hlubšího ponoru v tématice a možnosti sebezkušenosti. Nejedná se o certifikovaný výcvik. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky. Témata jednotlivých bloků: 1. Múládhára - kořenová čakra 2.. Svádhišthána - sakrální čaka 3
 5. Kurzy vaření v Brně - OPĚT OTEVŘENO !!! Budeme se těšit na našich kurzech a společných akcích. Všem moc děkujeme za důvěru a trpělivost. Škola vaření zahájila první kurzy v září 2015. Uchvátí vás pohodovou atmosférou,profesionálně vybavenou kuchyní a příjemným zázemím
 6. NOVĚ ZAŘAZUJEME VÍKENDOVÉ WORKSHOPY. Kurzy probíhají ve skupinách po 4 lidech v jednotlivých termínech anebo individuálně po domluvě. MÍSTO KONÁNÍ. Módní dílna Habrová Dvořákova 44/14 Brno, 602 00. POSTUP VYTVOŘENÍ REZERVACÍ.
 7. Ateliér v Brně spolu s keramickou dílnou Matilda tvoří kreativní centrum, kde si z nabízených kurzů vyberete jistě i vy. Probíhají zde kurzy kresby, malby, figurální kresby, výtvarný kroužek pro děti, keramika a výroba šperků

Video: Kurzy a workshopy Artissim

Djembe a africké bubny Afro

Ratolest Brno, o.s., sociální pracovník (práce se znevýhodněnými dětmi a dospívajícími, přípravné zážitkové kurzy pro dobrovolníky). 2001 - 2007: Gymnázium Slovanské nám. Brno, projekt primární prevence, dramatická výchova (interaktivní programy pro třídy, vícedenní zážitkové programy se skupinami, adaptační. Kurzy jsou určeny jak naprostým začátečníkům, kteří se s fotografickou technikou ještě hlouběji neseznámili, tak zkušenějším fotografům, kteří by si rádi prohloubili své znalosti. Najdete zde všechna základní témata, která vám pomohou dosahovat daleko lepších fotek, než jste byli doposud zvyklí Třídílný pilotní projekt bude probíhat cestou KCVV BRNO (www.kcvvbrno.cz) v termínu od 7. dubna do 7. června 2021. Pro potřeby KCVV BRNO zpracovala autorka kurzu: PhDr. Soňa Svobodová, MBA . Děkujeme za váš zájem o tento kurz. Video-kurz byl ukončen dne 7. července 2021 a v případě zájmu bude kurz opět spuštěn v roce 2022 Největší bylinkový víkend v České republice je za dveřmi! Buďte s námi v sobotu 18. září 2021 na Aromakonferenci Brno a v neděli 19. září 2021 na Festivalu Aromaterapie & Bylinky! Předprodej zahájen

Kreativní dílny pro děti i dospělé. Keramika, malba, kreslení, výtvarné techniky, workshopy, umělecké dílny a aktivity pro volný čas. Jednorázové i celoroční kurzy Naše kurzy jsou kompletním balíčkem služeb zahrnujícím výuku, konzultace při práci na projektu a karierní poradenství. Všichni naši lektoři jsou zkušení profesionálové s dlouholetou praxí. O jejich kvalifikaci se můžete přesvědčit na pravidelných přednáškách pro veřejnost, které pořádáme Úvodní workshopy parkouru pro děti v brněnské parkourové hale In Motion Academy. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí zjistit, zda by je tento sport bavil 602 00 Brno Česká republika Kontakty: V pracovní dny od 8 do 16 hodin. Prázdninový provoz. Kontakty: Telefon +420 549 49 1105 +420 773 752 738: Odeslat e-mail: teiresias@muni.cz: Jednorázové kurzy a workshopy. text Zobrazit video. Kurzy komunikace

Škola intimních umění - Kurzy a workshop

Gerhardy-Mach (6 kurzů a workshopy) 2005 Kraniosakrální terapie při Upledger institut-USA 1. úroveň; 2006 Kraniosakrální terapie při Upledger institut-USA 2. úroveň; 2008 6 denní kurz Johnstone-vzduchové nafukovací dlahy a jejich užití v ergoterapii- doplňkový seminář PANat.(Hamburg, SRN Aromaterapie Brno . Úvod. Aromapéče na míru. Individuální práce s klienty na téma, které přinášejí. Praktické workshopy, zážitkové kurzy nebo přednášky. Využití aromaterapie v domácím prostředí, kurzy na míru pro pomáhající profese nebo sebepoznávání ve skupině. co-nabizim/kurzy KURZY A WORKSHOPY. FOTKY. ČLÁNKY. OSTATNÍ SLUŽBY. More. Focení lidí - začátečníci . K dispozici je jedna nebo více modelek (či modelů). 22.3. - Brno. Lokalita: Brno - Židenice (exteriér) Lektor: Matouš Vinš.

Kurz v Brně. Dárkový poukaz na jednodenní kurz v Brně dle výběru. Pozor! Voucher vždy kupuješ podle místa konání workshopu - máme tři rozdílné ceny - Praha, Brno a regionální pobočky.Nevztahuje se na online workshopy.Kurzy jsou určeny výhradně ženám Nadační fond Rytmus (Praha, Brno) zabývá se problematikou iluzivního vzdělávání a pedagogické i osobní asistence u žáků se zdravotním postižením, kromě kurzů orientovaných na vzdělávání žáků se zdravotním postižením pořádá i kurzy věnované práci asistentů pedagoga více na www.rytmus.org. Dyscentrum Praha o.p.s Semináře, kurzy a workshopy. Nákupní košík. Váš nákupní košík je prázdný. Nejbližší kurzy PRAHA. Nejbližší kurzy BRNO. Nejbližší kurzy LIBEREC. Odběr fotomagazínu. Fotografický magazín iZIN IDIF každý týden ve Vašem e-mailu. Co nového ve světě fotografie

Komplexní nabídka školení, kurzy a workshopy na míru. Kromě standardních školení pro jednotlivce jsou naší specializací zákaznické kurzy na míru, které koncipujeme podle požadavků našich klientů, přesně na základě potřeb a vstupních znalostí jejich zaměstnanců Workshopy probíhají v Praze a v Brně. Kurz je rozdělen do šesti tématických lekcí. Každé lekci je určen jeden den. Můžete si objednat kompletní školení nebo účastnit se pouze určitého dne, podle Vašeho zájmu. Nejbližší termíny: 1. Ovládání a filozofie programu Manažer kvality od A do Z (6 denní kurz) KVALITA, ENVIRONMENT A BEZPEČNOST - Brno, Praha, Senohraby - hotel Sen, či na míru u zákazníka 06.10.2021 - 21.10.202 Domů / Obchod / Kurzy a workshopy Kurzy a workshopy. Zobrazeno 1-8 z 9 výsledků 602 00 Brno. Provozovna Kaštanová 270/62, 620 00 Brno-Tuřany. Telefon +420 775 07 30 30 (Mgr. Eva Budinská, Ph.D.) +421 949 886 602 (Ing. Katarína Hrivňáková) Hledat. Hledat: Hledán. KURZY a WORKSHOPY V BRNĚ. Vzhledem k aktuální situaci bohužel momentálně nemohu nabízet pravidelné kurzy ani workshopy. AFRICKÝ TANEC ONLINE čtvrtek 11.-25.3. 18:00-19:00. Tři online lekce afrického tance za doprovodu živých bubnů. Naučíme se novou západoafrickou choreografii, propotíme trička, jako za starých dobrých.

Workshop

Místo konání: Impact Hub Brno, Cyrilská 7. Čas kurzu: 10:00 - 18:00 hodin. Cena kurzu pro nové uchazeče: 5 445,- vč. DPH (cena obsahuje celodenní občerstvení a oběd). Kurz můžete koupit i jako dárek, kdy Vám velice rádi pošleme dárkový voucher; Cena kurzu pro účastníky Koordinátorkou Vol. 1 - 4 235,- vč Speciální kurzy: Jedná se o kurzy gramatiky, konverzace, opakovací týdny, přípravu na ÖSD zkoušky, workshopy. Obsah kurzu není pevně daný kurikulem, spoluutváří je i naši účastníci během první hodiny, jejich rozdělení vychází z jazykových úrovní podle SERR (Společný evroý referenční rámec). Trvání těchto.

kurzy improvizacnikurzy

 1. Jsme škola budoucích manikérů a pedikérů, pořádáme školení a kurzy, akreditované rekvalifikační kurzy MŠMT ČR, workshopy a beauty centrum. Praha 3 - Žižkov, Cimburkova 376/5 + pobočky (1
 2. áře v moderním zázemí. Bezpečné prostředí, občerstvení a pitný režim. Zobrazit více. Osobní mentoring První schůzka zdarma
 3. Workshopy vztahující se k hudební výuce a interpretaci; V nabídce nechybí odborné individuální konzultace s učiteli a žáky, doplňkem pro zájemce mohou být v poledním čase tradiční koncertíky. Více informací o klavírních sobotách naleznete na internetových stránkách Konzervatoře Brno
 4. Workshopy se zaměřením na focení lidí, prodej fotografií a reklamu, základy fotografování a práci s fotoaparátem, focení architektury a práci s grafickými editory. Kurzy se konají v okolí Brna, Prahy, Plzně a Ostravy
 5. Kurzy a workshopy pro veřejnost Počet účastníků na všech kurzech a workshopech je omezen , proto se prosím přihlaste předem a rezervujte si místo. Přijďte si do ateliéru vybrat originální autorský designový dárek pro sebe nebo někoho blízkého
 6. Kurzy a workshopy pro studenty středních škol. Fakulta chemická dlouhodobě připravuje interaktivní programy, které studentům přiblíží široké spektrum využití studia chemie a příbuzných přírodovědných disciplín. Kurzy nabízíme v obdobích prázdnin (jarních, pololetních i letních) a mají charakter volnočasových.
 7. Nahráváme zpěv, bicí, strunné a dechové nástroje - dvoudenní kurz | Brno. Vychytávky, které vám chytré knihy o aranži a zvukařině neprozradí. Na kurzu budou přítomni živí muzikanti s akustickými nástroji a množství různých mikrofonů. Nástroje budeme natáčet sólově z různých pozic (a následně.

Akce a kurzy - Otevřená zahrad

Zkušenosti na poli tradiční západoafrické hudby mi přinesly kurzy bubnování pod vedením berlínských lektorů Janose Crecelia a Frankiho B. Franka i workshopy bubnování přímo v západní Africe. V letech 2002 - 2009 se mi poštěstilo hrát a tančit s brněnskou hudební skupinou Tubabu /rytmy a písně západní Afriky/ Kurzy fotografování Brno Praha. Workshopy a semináře pořádáme od roku 2000 a fotografie, které ukazujeme vznikly na našich kurzech. Učíte se od skutečných profesionálních fotografů, kteří předávají celoživotní zkušenosti. Na našich kurzech máte jedinečnou možnost obohatit své portfolio o profesionální snímky

Specialista na němčinu v Brně, kurzy němčiny pro všechny úrovně. Němčina pro dospělé, děti i mládež. Odborná němčina. Němčina rychle-rychlokurz sprint Kurz Posilovna mysli doplňuje platformu vzdělání koučů a kouček (trenérů a trenérek, lektorů a lektorek, manažerů a manažerek a všech, jejichž profese je založena na kontaktu s lidmi) o užitečné techniky, které v ČR jen málokdo ovládá. Obsah. Naučíte se například. Jak fungují automatismy nevědomí a tvorby zvyků

Salsa Cubana Brno - Katy Bedliva Dance Project

Kurzy pro Vás pořádáme až v sedmi městech ČR. Ať už to chceš rozjet na party, nebo si tančit pro sebe, Shuffle Dancing School je tu pro tebe. Mrkni do nabídky kurzů a dozvíš se víc! Nabídky kurzů. Speciálně pro tebe jsme vypsali nové kurzy na Září 2021. Tak na nic nečekej a vyshuffluj karanténu z těla! Nabídka kurzů Jazykové kurzy polštiny Brno. Pokud jde o kurz polštiny Brno, nejlepší institucí, kde se můžete přihlásit, je jazyková škola Pelican s právem státní jazykové zkoušky. Na prvním místě je nutné uvést kantory - Pelican má celou řadu prověřených a kvalitních pedagogů

Workshopy a kurzy - b-creativ

workshopy - Rekvalifikacni-kurzy . Workshop - Metody vzdělávání: 2021-09-24: Praha Na tomto workshopu Vás seznámíme s tradičními i moderními technikami vzdělávání, které Vám pomohou lépe zacílit na rozdílné potřeby vašich posluchačů Pro koho je kurz určen: Kurz je určen převážně pro úplné začátečníky, ale i pro ty co, už něco znají a chtějí si svoje znalosti z personalistiky rozšířit.; Pro ty, kteří hledají uplatnění v zajímavém a rychle se rozvíjejícím oboru, baví je práce s lidmi a rádi na sobě pracují.; Hlavní důvody proč si vybrat rekvalifikační kurz Personalistik

Taneční skupina DANCEPOINT - Info-Frydek-MistekAlbatros_Media_IT - Personální marketingTwerXout :: LeVITAs